FyzioFitness

intenzivní propojení pohybové terapie se sportovním tréninkem pod dohledem fyzioterapeuta

V rámci nové nezdravotnické služby FyzioFitness nabízíme intenzivní individuální lekce, které jsou unikátní propojením pohybové terapie a sportovního tréninku. Tato služba je zaměřena na dva cíle:

  1. Plynulý přechod od fyzioterapie k progresivnímu zvyšování zátěže: Ideální pro klienty, kteří se zotavují z úrazů nebo odeznívajících zdravotních problémů a chtějí bezpečně přejít k intenzivnějšímu sportovnímu tréninku. Lekce jsou přizpůsobeny tak, aby postupně zvyšovaly fyzické zatížení, což umožňuje posílit tělo, zlepšit koordinaci a připravit se na vyšší výkony. Nebo …
  2. Prevence a udržení zdraví u jedinců bez aktuálních zdravotních obtíží: Pro ty, kteří nemají specifické zdravotní problémy, ale chtějí pečovat o své tělo a předcházet možným budoucím obtížím. Lekce se zaměřují na posílení, zlepšení pohybového stereotypu a podporu celkového zdraví a fitness.

V obou případech je obsah lekce možné upravit dle individuálních potřeb. Vše probíhá pod dohledem vysokoškolsky vzdělané fyzioterapeutky. Nabízíme také možnost sportovně orientované verze lekce, kde se po vzájemné dohodě zaměříme na specifická cvičení pro posílení nebo rozvoj určitých dovedností.

Časová délka: 50 min
Cena: 1200,- Kč (možnost platit hotově i kartou)
Kde: v našich prostorech na adrese Letenské nám. 156/1, Praha 7
Pod dohledem fyzioterapeutky Bc. Anety Strejciusové

Rezervovat termín