MUDr. Bc. Michal Vrbík

Fyzioterapeut

Michal se zabývá zejména sportovní fyzioterapií. Kromě oboru Fyzioterapie vystudoval také Všeobecné lékařství a jako lékař se věnuje dětské kardiologii ve FN Motol. 

„Vždy jsem měl velký zájem o lidské zdraví a především zdravý pohyb. Jelikož se chci ve svých znalostech i schopnostech stále zdokonalovat, již během studia fyzioterapie jsem začal studovat současně i Všeobecné lékařství na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Nyní pracuji jako fyzioterapeut na volné noze a lékař Dětského kardiocentra ve FN Motol. Dále spolupracuji s fotbalovou akademií ACS Sparta a podílím se na péči o hokejovou reprezentaci U18. Kontinuálně se vzdělávám a sleduji nejnovější trendy v oblasti rehabilitace. Rád vám pomohu zotavit se po úraze, operaci, při rekondičnímu tréninku či s kompenzačním plánem. Věnuji se s chutí jak sportovcům tak ostatním pacientů všech věkových kategorií. Pokud hledáte fyzioterapeuta, který vám poskytne nejen odbornou péči, ale také porozumí Vašim individuálním potřebám a podpoří Vás na cestě ke zdravému pohybu, jsem tu pro vás.“

 

Pracovní zkušenosti

2020-dosud
Sportovní fyzioterapeut v Biotion s.r.o.
2020-2023
Sportovní fyzioterapeut Fotbalové akademie ACS Sparta.
2021-dosud
Fyzioterapeut hokejové reprezentace U18.
2019-dosud
Preventivní prohlídky sportovců České atletické reprezentace, rozbory běžecké techniky a hodnocení laktátových křivek ve Vital Praha.
2018-2019
Fyzioterapeut v Institutu sportovního lékařství.

Akademické vzdělání

2017-2023
2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy. Obor Všeobecné lékařství.
2015-2019
2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy. Bakalářské studium oboru Fyzioterapie.

Odborné kurzy

Absolvované odborné kurzy zde